11Vas 2016

Dulkės namuose, pagrindas žmogaus pleiskanos?

Šiuo laiku visi žinome, dulkės gali sukelti kvėpavimo takų alergines reakcijas. Namuose esančios dulkės visur sutinkamos. Kas iš tikrųjų alergizuoja: dulkės ar tai ko mes plika akimi nematome?
Kaip žinoma, žmogaus oda pleiskanoja ir visiškai natūralu, kad pleiskanos pasklinda patalynėje, kilimuose, minkštuose vaikų žaisluose ir pan. Per savaitę nuo žmogaus kūno nusitrina nuo 1 iki 10 gramų odos pleiskanų, priklausomai nuo odos tipo.

dulkiu erkutes

Taigi, kaip susiję odos pleiskanos ir alergija dulkėms? Alergija dulkėms išsivysto tikrai ne nuo pačių pleiskanų ar dulkių, nes alergija atsiranda dulkių erkutėms, kurios maitinasi negyvomis žmogaus arba naminių gyvūnėlių odos ląstelėmis, nagais bei plaukais. Tai dermatofagoidinės erkutės. Šie smulkūs nariuotakojai minta žmogaus odos pleiskanomis ir epidermiu, pasišalinusiu nuo kūno paviršiaus.

Skaityti daugiau

06Lap 2015

Taigi, dažnai susiduriame, su klausimu kaip išvalyti pelėsi iš audinio, automobilio, čiužinio, baldo ir pan.

Šiam valymo būdui gali pasitarnauti du variantai. Pirmas būdas, Pelėsio valymui ir panaikinimui padeda citrinos rūgšties tirpalas ir lygintuvas. Lyginkite per drėgną medžiagą (išmirkytą citrinos rugšties tirpale). Po to audinį išskalbkite reikiamos temperatūros vandenyje (jei tai čiužinio užvalkalas, plauti be gręžimo funkcijos). Skaityti daugiau

18Sau 2016

* Išsikvietus neprofesionalius “specialistus” arba įsigijus netinkamą valymo priemonę, Jūs galite dar labiau pakenkti audinio paviršiui. Jeigu reikės drąsiai kreipkitės, nuoširdžiai pakonsultuosime.

kavos-demes-valymas

Kaip išvalyti kavos dėmes

Kaip išvalyti kavos dėmes iš drabužių, kad būtų efektyvu – pirmiausiai, nedelsdami ją turite valyti.
Kavos dėmę valyti patartina su glicerinu. Tolygiai užtepti ant dėmes ir palikti porai valandų. Skaityti daugiau