Minkštų baldų valymas

Kadangi naudojame tik profesionalias, nealergizuojančias priemones Mangustė.lt Jums drąsiai garantuoja kokybišką ir patikimą valymo paslaugą, konfidencialumą ir namų saugumą.

Baldų valymas neabejotinai reikalinga procedūra Jūsų baldams, tam, kad juos išlaikyti ilgam tvarkingus ir gražius. Labai dažnai susiduriama su tokia situacija, kuomet tvarkant namus, valant kilimus, baldai lieka užmiršti. Baldai, taip kaip ir kilimai, labai kaupia dulkes ir kitus nešvarumus, ypač jei ant jų sėdima kas dieną: fotelių, sofos valymas, minkšto kampo valymas – dažniausiai atliekama valymo paslauga namuose.

 

Palaukite kol užsikraus mūsų darbo rezultatai

Daugiau mūsų darbo rezultatų  https://www.manguste.lt/atliktu-darbu-galerija/ 

 

Baldų valymo kainos    Pasiteirauti

Ilgą laiką neatliekant baldų valymo, atsiranda sėdėjimo dėmės, maisto dėmės, kiti nešvarumai, kuriuos vėliau sunkiai pavyksta išvalyti. Taip pat, nuo ilgo nevalymo ir baldų nepriežiūros, baldai įgauna blogą kvapą. Žinotina, kad nusprendus atlikti minkštų baldų valymą, svarbu atkreipti dėmesį, su kokio tipo audiniu baldas yra aptrauktas: minkštų baldų gobelenas, zomšinių baldų, drobės. Nes kiekvienas audinys, jį sudrėkinus, savaip reaguoja į drėgmę: gali pasikeisti audinio savybės, spalva ir pan.

Informuojame, kad šiuo metu išties platus pasirinkimas įmonių, kuriose galima užsisakyti baldų valymo paslaugas į namus ar ofisą, ir siūlančias „profesionalų valymą“, tačiau kaip teisingai pasirinkti?

Geras baldų valymas yra tuomet:

• kai nereikia pakartotinai vėl iškviesti specialisto, nes po žadėto kokybiško valymo, atsirado papildomos dėmės, dėl blogo baldo išsausinimo;
• kai suteikiama baldų valymo kokybės garantija, o audinio spalva nenublunka ar nenusišeria;
• kai įmonės darbuotojai atvyksta tvarkingai ir švariai apsirengę, bei yra punktualūs;
• kai švaros specialistas gali parinkti teisingiausią minkšto baldo valymo būdą;
• kai naudojamos sertifikuotos, bei draugiškos aplinkai valymo priemonės ir patikima įranga.

O kaip atskirti koks yra netinkamas baldų valymas?

• kai atlieka baldų valymo paslaugas su neaiškios kilmės priemonėmis;
• kai darbuotojai po valymo nesutvarko aplinkos ir palieka šlapias grindis;
• kai darbuotojai pamiršta atvykti į objektą;
• kai įmonė negali pilnai atlikti savo duotų pažadų ir teigiamų garantijų.

Mes  drąsiai garantuojame ko gero geriausią baldų valymo pasirinkimą, nes esame šios srities tikri meistrai.

Minkštų baldų valymo etapai:

  1. Sausas giluminis baldų valymas – tam, kad mūsų klientams būtų teisingai ir kruopščiai išvalyti baldai, specialistai pirmiausiai juos išsiurbia su didelio galingumo pramoniniu siurbliu. Po tokio valymo, baldo viduje nelieka giliai esančio purvo. Sausas giluminis baldų valymas atkabina purvą nuo audinio pluošto, taip kartu ištraukdamas smulkias ir stambesnes šiukšles.
  2. Dezinfekavimas – skirta baldų paviršiams valyti ir dezinfekuoti, neturinti sudėtyje aldehidų, fenolių ir veikliųjų metaloorganinių junginių ir yra registruotas Vokietijos Higienos ir Mikrobiologijos (DGHM) Organizacijoje. Dezinfekavimas yra neutralaus kvapo, aktyviai plauna ir džiūsta nepalikdama ruožų. Naikina gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, džiovos ir grybelio sukėlėjus, prieš grėsmingus virusus (įskaitant ŽIV, hepatito B ir C sukėlėjus).
  3. Plovimas šampūnu - jo metu baldas yra plaunamas šampūnu, kurio dėka išsivalo net ir sunkiai įveikiamas purvas. Taigi ženkliai atsigauna paviršiaus spalva.
  4. Dėmių išvalymas – po baldo plovimo šampūnu, apžiūrima ar nėra dėmių. Dėmės valomos su specialiu Biovalikiu. Bakteriniu pagrindu biovaliklis galutinai suardo likusias balde įsisenėjusias dėmes, t.y. pieno, kraujo, kavos, vėmalų, gyvūnų šlapimo, prakaito dėmes. Taip pat puikiai naikina blogus kvapus iš baldo.
  5. Išsausinimas ir impregnavimas – išsausiname pilnai paviršių, kad neliktų po išdžiuvimo vandens dėmių. Cheminis baldų valymas į namus patogus tuo, nes po plovimo vos juntama audinio drėgmė greitai išdžiūna ir baldai tampa sausi jau po pusės dienos laiko. Impregnavimui naudojame draugišką aplinkai priemonę, kuri sukuria efektyvią, purvą atstumiančią apsaugą, išvalytas paviršius tarnauja iki pusės metų ilgiau. Priemonė yra nematoma ir nepakeičia baldo audinio išvaizdos.

Minkštos standartinės sofos giluminis valymas + plovimas  Vilniuje kainuoja 18 .

 

Baldų valymas bei plovimas atliekamas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu laiku, dėl kitų miestų, kreiptis telefonu +370 698 00700 

Klientų atsiliepimai
 
Minkštų baldų valymas 4.53/5 (90.51%) 451 įvertino