Kodėl renkasi mus?

Reikia pripažinti, jog yra ne viena puikiai suprantama priežastis, kodėl švaros paslaugas siūlančiomis įmonėmis galima nusivilti. Ne vieni klientai yra skundęsi neproporcingu kainos ir kokybės santykiu: prašoma daug, tačiau rezultatas tik vidutinis. Kai kurie darbuotojai naudoja neaiškios kilmės, agresyvius chemikalus, galinčius sukelti alergines reakcijas ar bedirbdami sugadina šalia esančius daiktus. Yra šeimininkų, kurie nusivilia nemaloniu aptarnavimu ir atmestinai atliekamu darbu. Turbūt net nereikia sakyti, kad po tokių „paslaugų švariau” į švaros įmones žiūrima itin įtariai.

manguste.lt-valymo-paslaugos

Štai kodėl pagrindinis mūsų tikslas – suteikti Jums tik pačias geriausias švaros paslaugas. Esame pasiryžę išsklaidyti įtarimus ir pakeisti, jūsų nuomonę. Mes tai žinome, kad patenkinti klientai ir švarūs namai – svarbiausias mūsų uždavinys.

  1. Esame profesionalūs vaikinukai, mylintis savo darbą ir į jį žiūrinti itin atsakingai. Per aštuonerius savo darbo metus išbandėme daugelį įvairių priemonių ir įrenginių, todėl naudojame geriausius dulkių ir plaunamus siurblius bei efektyvias, tačiau aplinkai draugiškas priemones.
  2. Nuolatos važiuojame į parodas, domimės naujovėmis ir pritaikome jas savo darbe.
  3. Klientų pasitikėjimas mums ypatingai svarbus. Siekiame ne tik išsiaiškinti klientų poreikius, bet ir patarti valymo bei švaros klausimais. Džiaugiamės, jeigu esame vėl kviečiami pas tuo pačius šeimininkus – tai reiškia, jog mumis pasitikima, o savo darbu įrodėme paslaugų kokybę.
  4. Taip pat ir jums drąsiai garantuojame nepriekaištingą aptarnavimą.

Leiskite už mus kalbėti mūsų darbams, kuriuos, neabejojame, galėsite rekomenduoti ne tik draugams, bet ir kolegoms!

P.s. Mangustė – Jūsų šeimos draugas.

 
Kodėl renkasi mus? 4.53/5 (90.57%) 734 įvertino