Kilimų valymas

Kilimai namuose visada suteikia jaukumo ir išskirtinumo interjere. Tam, kad juos išlaikyti ilgai kokybiškus, svarbu žinoti pagrindines kilimų valymo taisykles. Parinkus netinkamas priemones ar valymo būdą, galima labai lengvai jį sugadinti: pakinta kilimo spalva, įgauna blogą kvapą arba deformuojasi.

Kadangi naudojame tik profesionalias, nealergizuojančias priemones Mangustė.lt Jums drąsiai garantuoja kokybišką ir patikimą valymo paslaugą, konfidencialumą ir namų saugumą.

Informuojame, kad šiuo metu išties platus pasirinkimas įmonių, kuriose galima užsisakyti kilimų valymo paslaugas į namus ar ofisą, ir siūlančias „profesionalų valymą“, tačiau kaip teisingai pasirinkti?

Palaukite kol užsikraus mūsų darbo rezultatai

Daugiau mūsų darbo rezultatų  https://www.manguste.lt/atliktu-darbu-galerija/

Geras kilimų valymas yra tuomet:

• kai nereikia pakartotinai vėl iškviesti specialisto, nes po žadėto kokybiško valymo, atsirado papildomos dėmės, dėl blogo kilimo išsausinimo;
• kai suteikiama kilimų valymo kokybės garantija, o audinio spalva nenublunka ar nenusišeria;
• kai įmonės darbuotojai atvyksta tvarkingai ir švariai apsirengę, bei yra punktualūs;
• kai švaros specialistas gali parinkti teisingiausią kilimo valymo būdą;
• kai naudojamos sertifikuotos, bei draugiškos aplinkai valymo priemonės ir patikima įranga.

O kaip atskirti koks yra netinkamas kilimų valymas?

• kai atlieka kilimų valymo paslaugas su neaiškios kilmės priemonėmis;
• kai darbuotojai po valymo nesutvarko aplinkos ir palieka šlapias grindis;
• kai darbuotojai pamiršta atvykti į objektą;
• kai įmonė negali pilnai atlikti savo duotų pažadų ir teigiamų garantijų.

Kilimų valymo kainos    Paskambinti

Mes  drąsiai garantuojame ko gero geriausią kilimų valymo pasirinkimą, nes esame šios srities tikri meistrai.

Taigi kiekvieno tipo kilimui, priklausomai nuo audinio, mes skiriame tam tikrą valymo priemonę, ko dažnai nedaro kitos, valymo paslaugas teikiančios įmonės, o kilimų valymą atliekame penkiais etapais.

Kilimų giluminis valymas + plovimas Vilniuje kainuoja  3 .

kilimu-valymo-etapai

Kilimų valymo etapai:

  1. Sausas giluminis kilimų valymas – tam, kad mūsų klientams būtų teisingai ir kruopščiai išvalyti kilimai, specialistai pirmiausiai juos išsiurbia su didelio galingumo pramoniniu siurbliu. Po tokio valymo, kilimo viduje nelieka giliai esančio purvo. Sausas giluminis kilimo valymas atkabina purvą nuo audinio pluošto, taip kartu ištraukdamas smulkias ir stambesnes šiukšles.
  2. Dezinfekavimas – skirta paviršiams valyti ir dezinfekuoti, neturinti sudėtyje aldehidų, fenolių ir veikliųjų metaloorganinių junginių ir yra registruotas Vokietijos Higienos ir Mikrobiologijos (DGHM) Organizacijoje. Dezinfekavimas yra neutralaus kvapo, aktyviai plauna ir džiūsta nepalikdama ruožų. Naikina gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, džiovos ir grybelio sukėlėjus, prieš grėsmingus virusus (įskaitant ŽIV, hepatito B ir C sukėlėjus).
  3. Plovimas šampūnu - jo metu kilimas yra plaunamas šampūnu, kurio dėka suvienodinama spalva, ženkliai atsigauna kilimo spalva.
  4. Dėmių išvalymas – po plovimo šampūnu, apžiūrima ar nėra dėmių. Dėmės valomos su specialiu Biovalikiu. Bakteriniu pagrindu biovaliklis galutinai suardo likusias dėmes, t.y. pieno, kraujo, kavos, vėmalų, gyvūnų šlapimo, prakaito dėmes. Taip pat puikiai naikina blogus kvapus iš kilimo.
  5. Išsausinimas ir impregnavimas – išsausiname pilnai paviršių, kad neliktų po išdžiuvimo vandens dėmių. Impregnavimui naudojame draugišką aplinkai priemonę, kuri sukuria efektyvią, purvą atstumiančią apsaugą, išvalytas paviršius tarnauja iki pusės metų ilgiau. Priemonė yra nematoma ir nepakeičia audinio išvaizdos.

Taip pat esant poreikiui paimame Jūsų kilimą iš namų, o išvalę atvežame atgal į namus.

Kilimų valymas bei plovimas atliekamas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu laiku, dėl kitų miestų, kreiptis telefonu +370 698 00700 

Klientų atsiliepimai
 
Kilimų valymas 4.49/5 (89.72%) 253 įvertino