Čiužinių valymas

Čiužinių valymas aktualus tuo, nes miegodami ant čiužinio keletą valandų, norime užtikrinti poilsio kokybę.  Nevalytas čiužinys keletą metų prikaupia daug nešvarumų. Iš kur atsiranda nešvarumai – tai mūsų pačių odos pleiskanos, taip pat dulkės, bei maisto trupiniai, o kur dar šlapimo, kraujo dėmės ir prakaitas.

Kadangi naudojame tik profesionalias, nealergizuojančias priemones Mangustė.lt Jums drąsiai garantuoja kokybišką ir patikimą valymo paslaugą, konfidencialumą ir namų saugumą.

Visa tai įsitrina giliai į čiužinio vidų, kas ilgainiui įgauna nemalonų kvapą, bei atsiranda sunkiai išvalomos dėmės. Namų sąlygomis, įprastiniu būdu nepatariama čiužinio plauti, kadangi viduje esantis purvas, sudrėkęs, sulips ir jį bus sunkiau išvalyti net su profesionaliu siurbliu.

Palaukite kol užsikraus mūsų darbo rezultatai

Daugiau mūsų darbo rezultatų  https://www.manguste.lt/atliktu-darbu-galerija/

Dvigulio čiužinio giluminis valymas + plovimas kainuoja  18 €.

Čiužinių valymo kainos    Paskambinti

Jei čiužinys yra ganėtinai naujas ir ant jo nėra dėmių, tuomet pakanka išvalyti sausu giluminiu būdu. Giluminiu būdu čiužinio valymas geras tuo, kad purvas ištraukiamas iš mažiausiai 5 cm gilio. Su profesionalia įranga, parinkus specialų siurbimo antgalį, purvas yra išdaužomas vibracijos būdu iš čiužinio vidaus. Sausas čiužinio valymas būtinas iš abiejų pusių.

Informuojame, kad šiuo metu išties platus pasirinkimas įmonių, kuriose galima užsisakyti čiužinių valymo paslaugas į namus ar ofisą, ir siūlančias „profesionalų valymą“, tačiau kaip teisingai pasirinkti?

Geras čiužinių valymas yra tuomet:

• kai nereikia pakartotinai vėl iškviesti specialisto, nes po žadėto kokybiško valymo, atsirado papildomos dėmės, dėl blogo čiužinio išsausinimo;
• kai suteikiama čiužinių valymo kokybės garantija, o audinio spalva nenublunka ar nenusišeria;
• kai įmonės darbuotojai atvyksta tvarkingai ir švariai apsirengę, bei yra punktualūs;
• kai švaros specialistas gali parinkti teisingiausią čiužinio valymo būdą;
• kai naudojamos sertifikuotos, bei draugiškos aplinkai valymo priemonės ir patikima įranga.

O kaip atskirti koks yra netinkamas čiužinių valymas?

• kai atlieka čiužinių valymo paslaugas su neaiškios kilmės priemonėmis;
• kai darbuotojai po valymo nesutvarko aplinkos ir palieka šlapias grindis;
• kai darbuotojai pamiršta atvykti į objektą;
• kai įmonė negali pilnai atlikti savo duotų pažadų ir teigiamų garantijų.

Mes drąsiai garantuojame ko gero geriausią čiužinių valymo pasirinkimą, čiužinį valome iš  abiejų pusių.

Čiužinio valymo etapai:

  1. Sausas giluminis čiužinių valymas – tam, kad mūsų klientams būtų teisingai ir kruopščiai išvalyti čiužiniai, specialistai pirmiausiai juos išsiurbia su didelio galingumo pramoniniu siurbliu. Po tokio valymo, čiužinio viduje nelieka giliai esančio purvo. Sausas giluminis čiužinių valymas atkabina purvą nuo audinio pluošto, taip kartu ištraukdamas smulkias ir stambesnes šiukšles.
  2. Dezinfekavimas – skirta čiužinių paviršiams valyti ir dezinfekuoti, neturinti sudėtyje aldehidų, fenolių ir veikliųjų metalo organinių junginių ir yra registruotas Vokietijos Higienos ir Mikrobiologijos (DGHM) Organizacijoje. Dezinfekavimas yra neutralaus kvapo, aktyviai plauna ir džiūsta nepalikdama ruožų. Naikina gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, džiovos ir grybelio sukėlėjus, prieš grėsmingus virusus (įskaitant ŽIV, hepatito B ir C sukėlėjus).
  3. Plovimas šampūnu - jo metu čiužinys yra plaunamas šampūnu, kurio dėka išsivalo net ir sunkiai įveikiamas purvas. Taigi ženkliai atsigauna paviršiaus spalva.
  4. Dėmių išvalymas – po čiužinio plovimo šampūnu, apžiūrima ar nėra dėmių. Dėmės valomos su specialiu Biovalikiu. Bakteriniu pagrindu biovaliklis galutinai suardo likusias balde įsisenėjusias dėmes, t.y. pieno, kraujo, kavos, vėmalų, gyvūnų šlapimo, prakaito dėmes. Taip pat puikiai naikina blogus kvapus iš čiužinio.
  5. Išsausinimas – išsausiname pilnai paviršių, kad neliktų po išdžiuvimo vandens dėmių. Bakterinis čiužinių valymas į namus patogus tuo, nes po plovimo vos juntama audinio drėgmė greitai išdžiūna ir čiužiniai tampa sausi jau po pusės dienos laiko.

Čiužinio valymas rekomenduotinas atlikti kartą į metus, nes tik taisyklinga priežiūra prailgins čiužinio kokybę. Kreipdamiesi į Manguste.lt – profesionalus čiužinio valymas, plovimas Vilniuje Jums bus garantuotas.

Mūsų naudojama valymo įranga ir priemonės yra tik laiko patikrintos.

Čiužinių valymas bei plovimas atliekamas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu laiku, dėl kitų miestų, kreiptis telefonu +370 698 00700 

Klientų atsiliepimai
 
Čiužinių valymas 4.19/5 (83.85%) 109 įvertino