Kilimininės dangos valymas

Kilimines dangos valymas, plovimas

Kiliminės dangos valymas namuose

Sutiksite, kad kiliminės dangos valymas namų salygomis, naudojant tik įprastus siurblius – nėra labai veiksmingas būdas gerai išvalyti dangų paviršius. Per ilgą laiką, giliai neišvalytas purvas, įgauna nemalonų kvapą, o kiliminės dangos spalva pasikeičia ir tampa dar sunkiau išvaloma. Taip pat, gana dažni atvejai, kada po netinkamo plovimo, ant kiliminės dangos atsiranda naujos dėmės arba deformuojasi pati danga.

Kadangi naudojame tik profesionalias, nealergizuojančias priemones Mangustė.lt Jums drąsiai garantuoja kokybišką ir patikimą valymo paslaugą, konfidencialumą ir namų saugumą.

Palaukite kol užsikraus mūsų darbo rezultatai

Daugiau mūsų darbo rezultatų  https://www.manguste.lt/atliktu-darbu-galerija/

Plovimo etapai su profesionalia įranga

Norint palaikyti kiliminės dangos švarą, įprastai reikia valyti su dulkiu surbliu 1-2 kartus į savaitę, o profesionalus valymas turi būti atliktas 1-2 kartus į metus. Beje, žinotina, kad norint namų sąlygomis gerai išvalyti dangas, siurblys turėtų būti ne mažiau 1000 tikrų vatų galingumo. Jeigų kiliminė danga yra labai užteršta, niekada nepatartina jos plauti prieš tai neišvalius esančio purvo viduje, nes tokiu būdu galima tik dar labiau sugadinti dangą.

  1. Taigi, pirmiausiai, išvalome sausu būdu dulkes ir kitas smulkias šiukšles giluminiu būdu.
  2. Dezinfekuojame paviršių, kad užkirstų kelią daugintis bakterijoms ir kitiems alergenams.
  3. Plaunama specialiu šampūnu, kuris atšviežina paviršių, spalvas. Vyksta geras išskalavimas.
  4. Po to eigoje eina dėmių šalinimas. Profesionalaus darbuotojo parinktas tinkamas valiklis, padės pašalinti esančias dėmes. Po dėmių valymo, skalaujama dar kartą visa kiliminė danga su pramoniniu siurbliu, kuris nepaliks šlapios dangos, o tik vos juntamai drėgną. Tokiu atveju, nesukels nepatogumų namuose ar ofise esantiems žmonėms.
  5. Po visų atliktų valymu belieka impregnuoti išvalytą paviršių, kad ilgiau tarnautų švarus paviršius.

Dėka mūsų profesionalių darbuotojų, kiliminės dangos valymas yra garantuotas švara ir maloniu aptarnavimu.

Kiliminės dangos valymas bei plovimas atliekamas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu laiku, dėl kitų miestų, kreiptis telefonu +370 698 00700

Kilimės dangos valymo kainos Paskambinti Klientų atsiliepimai
 
Kilimininės dangos valymas 4.71/5 (94.21%) 404 įvertino